Niedziela Chrztu Pańskiego, 11-01-2026

Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły, choć tradycyjnie kolędy będziemy śpiewać aż do święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

W przyszłą niedziele będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci św. Sebastiana. Kazania na wszystkich Mszach świętych wygłosi i sumie odpustowej o godz. 11.30 przewodniczył będzie ks. Sebastian Pilszak, student pedagogiki na UPJPII w Krakowie.

Składka odpustowa (z okazji III niedzieli miesiąca), przeznaczona jest na kaplicę adoracji. Przy tej okazji pragnę powiedzieć serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary, które w ostatnim czasie wpłynęły na konto.

Msza św. dla dzieci z klas III, wraz z rodzicami, za tydzień o godz. 16:00.

W przyszłą niedzielę (18 stycznia) Orkiestra OSP zaprasza na „Noworoczny Koncert Muzyki Filmowej”, który odbędzie się w Remizie OSP w Skomielnej Białej o godz. 18:00.

Wizyta duszpasterska, zgodnie z harmonogramem…

Różaniec za tydzień poprowadzi Róża św. Jana Pawła II.

W niedzielę 25 stycznia w naszej parafii odbędzie się Spotkanie Opłatkowe Apostolatu Margaretka Archidiecezji Krakowskiej. Mszy Świętej o godz. 16:00 przewodniczył będzie bp Robert Chrząszcz.

W najbliższą środę (14.01) po nowennie i Mszy świętej wieczornej, czyli ok. 19.00 zapraszam osoby modlące się w margaretkach na krótkie spotkanie na plebanii.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej, która tradycyjnie jest do nabycia w zakrystii.

Na rozpoczynający się tydzień i przygotowania do odpustu w naszej parafii życzymy Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry