W kalendarzu liturgicznym przypada: w środę – wspomnienie św. Sylwestra, w czwartek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, w piątek – wspomnienie świętych Bazylego i Grzegorza.
W Sylwestra zapraszamy na Mszę św. o godz. 16:00, z nabożeństwem dziękczynnym za miniony rok i prośbą o bł. Boże na rok 2026.
W Nowy Rok, czyli w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. w porządku niedzielnym.
W I piątek możliwość spowiedzi świętej od godz. 17.00, a po Mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
W I sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17:15.
Odwiedziny chorych – w piątek rejon I, w sobotę – rejon II.
Różaniec za tydzień poprowadzi Róża św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Prasa katolicka w zakrystii.
Wizyta duszpasterska, zgodnie z harmonogramem.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i zapraszamy w Sylwestra na Mszę św. o godz. 16:00, z tradycyjnym podsumowaniem 2025 roku i z prośbą o błogosławieństwo Boże w nadchodzącym Roku Pańskim 2026.
Pogrzeb + Czesława Skawskiego w poniedziałek o godz. 12:00.