Ogłoszenia duszpasterskie, XXII Niedziela zwykła, 31.08.2025

Msza święta „Na Polanie” dziś o godz. 14:00.

Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 9:00.

Jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, jutro po wieczornej Mszy świętej „Matki w modlitwie” zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu.

W środę (03.09) o godz. 10:30 zapraszamy na Mszę świętą w intencji zamordowanych przez Niemców mieszkańców Skomielnej, poległych żołnierzy, obrońców Rzeczpospolitej w 86 rocznicę tragicznych wydarzeń (uroczystość z udziałem funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu).

Wraz z „Apostolatem Margaretka” w I czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę świętą, aby modlić się w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17:00, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

W I sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17:15

Odwiedziny chorych – w piątek rejon I, w sobotę – rejon II.

W sobotę (06.09) zapraszam do Kalwarii Zebrzydowskiej na Dróżki Pana Jezusa. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 8:00. Dojazd we własnym zakresie.

Różaniec w przyszłą niedzielę prowadzi Róża św. Antoniego (zelatorka: Grażyna Sutor).

W przyszłą sobotę (13 września) na godz. 9:00 do salki zapraszamy dzieci z klasy III, z klasy IV, z „Małego Apostołka”, oraz wszystkie lubiące śpiewać na próbę scholii.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry