Ogłoszenia duszpasterskie, XXV niedziela zwykła, 21.09.2025

W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek – św. O. Pio, w sobotę – św. Wincentego a Paulo.

W zeszłym tygodniu został wykonany, ze składek parafialnych, remont salki katechetycznej (malowanie, wymiana podłogi, drzwi, naprawa drobnych usterek), zamówione zostały nowe pułki, stoły i krzesła.

Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca, składka inwestycyjna na kaplicę adoracji. Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary.

Jutro o godz. 11.00 Msza święta z okazji 100 rocznicy urodzin Mieczysława Adamca.

Rozpoczynamy przygotowanie dalsze do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas VII, wraz z rodzicami, na Mszę świętą w niedzielę (28 września) o godz. 16:00.

Różaniec za tydzień prowadzi Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy (zelatorka: Maria Bala z Roli Maciołowej).

W sobotę 11 października zapraszamy na pielgrzymka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 6:45. W programie przewidziany jest czas na modlitwę w Sanktuarium św. Jana Pawła II, udział w procesji różańcowej do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, pod przewodnictwem kard. Stanisława Dziwisza. Powrót po koronce. Koszt autokaru 40zł. Zapisy w zakrystii.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

W zakrystii do nabycia książka pt. „Słowo Pouczenia” – dziennik duchowy współczesnej polskiej mistyczki Alicji Lenczewskiej.

Intencje Mszy świętych

W tym tygodniu do wieczności odeszli:

+ Antoni Surówka           + Jan Magiera

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Intencje mszalne

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry