W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek – NMP Różańcową, w czwartek – bł. Wincentego Kadłubka.
Nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie o godz. 17:30, w niedzielę o 15:30. Każdego dnia możemy uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. Za obecność na różańcu, od poniedziałku do soboty, dzieci otrzymują specjalne naklejki. Jako nagroda dla dzieci, które będą na przynajmniej 20 nabożeństwach różańcowych, przewidziana jest wycieczka do Krakowa.
O prowadzenie różańca prosimy w tym tygodniu:
- w poniedziałek – dzieci z kl. III,
- we wtorek – dzieci z kl. IV i V,
- w środę – uczniów klas VI, VII, VIII,
- w czwartek – wspólnotę Najdroższej Krwi Chrystusa,
- w piątek – uczniów kl. III,
- w sobotę – Róże Różańcowe.
W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej „Matki w modlitwie” zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu.
We wtorek, po wieczornej Mszy św., odbędzie się w salce spotkanie rolowych.
Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, która będzie w najbliższą sobotę, zbiórka na parkingu o godz. 6:45. Koszt autokaru 40zł. Zapisy w zakrystii.
Różaniec za tydzień prowadzi Róża MB Fatimskiej (zelatorka: Zofia Wątor).
Dzieci lubiące śpiewać, niezależnie od wieku, zapraszamy na Mszę świętą w niedzielę o godz. 9:30. Próba śpiewu od godz. 9.00 w salce.
W zakrystii do nabycia prasa katolicka oraz dziennik duchowy Alicji Lenczewskiej.
Kwestą do puszek wspieramy dziś rodzinę, która ucierpiała podczas pożaru w Rabce. Bóg zapłać.